Çocuk Gelişimi Bölümü 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Arasınav Programı
1. Yarıyıl Ders Planı
Kodu Ders Adı Dersin Sorumlusu Sınav Tarihi ve Saati Sınav Yeri
SBF 103 Anatomi Yrd. Doç. Dr. Teoman İSMAİLOĞLU 16.11.2017-15.00 D-105, D-106
ÇGL 101 Bebeklik Döneminde Gelişim Doç. Dr. Kamala KAHRAMANOVA 14.11.2017-14.00 D-105, D-106
SBF 105 Besin Sağlığı ve Beslenme İlkeleri Uzm. Zeliha Şebnem ŞAHİN 14.11.2017-10.00 D-102, D-203, D-204
MAT 107 Matematik ve İstatistiğe Giriş Yrd. Doç. Dr. Elif OTKUN ÇEVİK 17.11.2017-09.00 D-302,  D-303, D-304
SBF 101 Psikolojiye Giriş Yrd. Doç. Dr. Mesut Yalçın GÜZEL 15.11.2017-15.00 D-105, D-106
TDB 101 Türk Dili I UZEM 13.11.2017 Sınav Saatini ve Yerini Web sayfasından takip ediniz
YDB 101 İngilizce I UZEM 13.11.2017 Sınav Saatini ve Yerini Web sayfasından takip ediniz
AVU 001 Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon Uzm. Seval SÜRMENELİ 16.11.2017-17.00 D-105, D-106
ÇGL 109 Çocuk ve Spor Uzm. Miraç AYVAZ 15.11.2017-10.00 AMFİ, D-102
ÇGL 107 Çocuk Gelişimine Giriş Doç. Dr. Kamala KAHRAMANOVA 17.11.2014-16.00 D-104, D-105
3. Yarıyıl Ders Planı
Kodu Ders Adı Dersin Sorumlusu Sınav Tarihi ve Saati Sınav Yeri
ÇGL 203 Çocuk Ruh Sağlığı Yrd. Doç. Dr. Gökhan KANDEMİR 14.11.2017-09.00 D-301, D-302, D-303
ÇGL 205 Fiziksel ve Psikomotor Gelişim Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI 17.11.2017-14.00 AMFİ
ÇGL 207 Gelişimsel Değerlendirme ve Gözlem Teknikleri Uzm. Seval SÜRMENELİ 16.11.2017-09.00 D-302, D-303, D-304
ATA 201 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I UZEM 13.11.2017 Sınav Saatini ve Yerini Web sayfasından takip ediniz
ÇGL 217 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dr. Tarkan KALAYCIOĞLU 15.11.2017-18.00 D-204, D-301, D-303
ÇGL 209 Çocuk ve İletişim Öğr. Gör. Aytaç DİLEK 14.11.2017-16.00 D-101, D-104
ÇGL 219 Öğrenme Güçlükleri Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI 15.11.2017-11.00 D-301, D-302, D-303
5. Yarıyıl Ders Planı
Kodu Ders Adı Dersin Sorumlusu Sınav Tarihi ve Saati Sınav Yeri
ÇGL 301 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Öğr. Gör. Gürhan BEBEK 14.11.2017-15.00 D-104
ÇGL 303 Nörolojik Gelişim Yrd. Doç. Dr. Osman LİMAN 15.11.2017-14.00 D-105, D-203
ÇGL 307 Özel Eğitim I Öğr. Gör. Gürhan BEBEK 16.11.2017-10.00 D-106
ÇGL 311 Akran İlişkileri ve Zorbalık Öğr. Gör. Aytaç DİLEK 17.11.2017-10.00 D-201, D-202, D-203
ÇGL 315 Sosyal Gelişim Öğr. Gör. Aytaç DİLEK 16.11.2017-13.00 D-103, D-002
7. Yarıyıl Ders Planı
Kodu Ders Adı Dersin Sorumlusu Sınav Tarihi ve Saati Sınav Yeri
ÇGL 403 Erken Müdahale Öğr. Gör. Emine MUTAFÇI 14.11.2017-11.00 D-301, D-302
ÇGL 413 Toplumsal Cinsiyet ve Cinsel Eğitim Uzm. Seval SÜRMENELİ 15.11.2017-13.00 D-302, D-303
ÇGL 409 Yaratıcı Drama Öğr. Gör. Gürhan BEBEK 16.11.2017-14.00 D-106
ÇGL 419 Çocuk ve Medya Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI 17.11.2017-11.00 D-301, D-302