26.03.2015-SBF Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret…

26.03.2015-SBF Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret…

unnamed (2)

 

19 mart 2015 Perşembe günü; Avrasya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileriyle Erdoğdu Özel Eğitim Uygulama Merkezine düzenlemiş olduğumuz gezide öğrencilerimiz birçok deneyim sahibi oldular.

 

unnamedÖğrencilerin gün içinde özel eğitim eğiticilerinden örnek aldığı tutum ve davranışlar öğrencilerin deneyimlerine katkıda bulundu, özel eğitim gereksinimi olan öğrencilerin günlük eğitim akışına şahit oldular ve o gün uygulanan eğitim planına ortak olarak özel eğitim gereksinimi olan çocukların psikolojisi hakkında bilgi sahibi oldular. Ayrıca öğrencilerimiz kısa zamanda çocuklarla güzel bir sevgi bağı kurarak iletişimlerini de geliştirmişlerdir.

unnamed (1)

Erdoğdu özel eğitim uygulama merkezinde bizi karşılayan okul müdürü Osman Bakoğlu ile yaptığımız röportajda Müdür Bey okul hakkında bilgileri bizimle paylaştı ve bizleri çok güzel ağırladı.

 

 

Avrasya Üniversitesi olarak bizi güler yüzle karşılayıp ağırlayan başta Erdoğdu Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Osman BAKOĞLU ve öğretmen Aysel BAĞBANCI’ya teşekkür ederiz.