ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ 1. SINIF
 

 

 

PAZARTESİ

 

 

 

SALI

 

 

 

ÇARŞAMBA

 

 

 

PERŞEMBE

 

 

 

CUMA

10.00-10.50 ÇGL 106 Erken Çocukluk           D201

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

ÇGL 104 Öğrenme Psikoloji 

D 201

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

SBF 102 Fizyoloji     

D 201

Öğr. Gör. U. Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

 
11.00-11.50 ÇGL 106 Erken Çocukluk           D201

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

ÇGL 104 Öğrenme Psikoloji 

D 201

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

SBF 102 Fizyoloji    

D 201

Öğr. Gör. U. Meriç OCAK ŞAHİNOĞLU

 
13.00-13.50 TDB 102 Türk Dili II

 

UZEM

YDB 102 İngilizce II

 

UZEM

ENF 102 Temel Bilgi Tekn.

 

UZEM

ÇGL 102 Ana Çocuk Sağlığı 

D 201

Yrd. Doç. Dr. M. Naci İMAMOĞLU

SBF 004 İş Sağlığı ve Güv.

Toplantı Salonu

Uzm. Nilgün CELAP

14.00-14.50 TDB 102 Türk Dili II

 

UZEM

YDB 102 İngilizce II

 

UZEM

ENF 102 Temel Bilgi Tekn.

 

UZEM

ÇGL 102 Ana Çocuk Sağlığı 

D 201

Yrd. Doç. Dr. M. Naci İMAMOĞLU

SBF 004 İş Sağlığı ve Güv.

Toplantı Salonu

 

Uzm. Nilgün CELAP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ 2. SINIF
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09.00-09.50 ÇGL 214 İlk Yardım            D 105

Öğr. Gör. Arif AKSOY

10.00-10.50 ÇGL 208 Çocuk Edebiyatı

D 204

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 212 Çocuk ve Oyun            D 101

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 214 İlk Yardım 

D 105

Öğr. Gör. Arif AKSOY

ÇGL 206 Yeni Yaklaşımlar 

D 204

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

11.00-11.50 ÇGL 208 Çocuk Edebiyatı 

D 204

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 212 Çocuk ve Oyun            D 101

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 214 İlk Yardım 

D 105

Öğr. Gör. Arif AKSOY

ÇGL 206 Yeni Yaklaşımlar 

D 204

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

13.00-13.50 ÇGL 218 Sosyolojiye Giriş            D 204

Öğr. Gör. Kübra YAVUZ

ÇGL 202 Erken Çocuklukta Program Geliştir.

D 106

Uzm. Seval ZENGİN

ÇGL 212 Çocuk ve Oyun            D 101

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ATA 202 Atatürk İlkeleri

 

UZEM

14.00-14.50 ÇGL 218 Sosyolojiye Giriş 

D 204

Öğr. Gör. Kübra YAVUZ

ÇGL 202 Erken Çocuklukta Program Geliştir.

D 106

Uzm. Seval ZENGİN

ÇGL 212 Çocuk ve Oyun            D 101

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ATA 202 Atatürk İlkeleri

 

UZEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ 3. SINIF
 

 

 

PAZARTESİ

 

 

 

SALI

 

 

 

ÇARŞAMBA

 

 

 

PERŞEMBE

 

 

 

CUMA

10.00-10.50 ÇGL 302 Davranış Yönetimi

D 304

Doç. Dr. Neslihan DURMUŞOĞLU SALTALI

ÇGL 314 Üstün Zekâlılar          D 302

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

11.00-11.50 ÇGL 302 Davranış Yönetimi

D 304

Doç. Dr. Neslihan DURMUŞOĞLU SALTALI

ÇGL 314 Üstün Zekâlılar          D 302

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

13.00-13.50 ÇGL 310 Gelişim Kuramları

D 302

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

ÇGL 316 Çocuk Hakları          D 301

Doç. Dr. Neslihan DURMUŞOĞLU SALTALI

ÇGL 314 Fen Eğitimi           D 204

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 304 Aile Eğitimi           D 301

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

14.00-14.50 ÇGL 310 Gelişim Kuramları

D 302

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

ÇGL 316 Çocuk Hakları          D 301

Doç. Dr. Neslihan DURMUŞOĞLU SALTALI

ÇGL 314 Fen Eğitimi            D 204

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 304 Aile Eğitimi           D 301

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

15.00-15.50 ÇGL 320 Çocuk Teknoloji           D 301

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 308 Özel Eğitim II           D 302

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

16.00-16.50 ÇGL 320 Çocuk Teknoloji           D 301

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 308 Özel Eğitim II          D 302

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

 

 

ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ 4. SINIF
 

 

PAZARTESİ

 

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

 

PERŞEMBE

 

 

CUMA

08.00-08.50 STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 418 Topluma Hizmet

Bölüm Öğretim Elemanları

09.00-09.50 STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 418 Topluma Hizmet

Bölüm Öğretim Elemanları

10.00-10.50 ÇGL 416 Çocuk ve Müzik          D 301

Uzm. Seval ZENGİN

STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 418 Topluma Hizmet

Bölüm Öğretim Elemanları

11.00-11.50 ÇGL 416 Çocuk ve Müzik          D 301

Uzm. Seval ZENGİN

STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 418 Topluma Hizmet

Bölüm Öğretim Elemanları

13.00-13.50 STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 410 F.Kültürler Çocuk

D 302

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

ÇGL 418 Topluma Hizmet

Bölüm Öğretim Elemanları

14.00-14.50 STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 410 F.Kültürler Çocuk

D 302

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

ÇGL 418 Topluma Hizmet

Bölüm Öğretim Elemanları

15.00-15.50 STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 412 Sanat Yaratıcılık          D 204

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 402 M. Tez Çalışması

Bölüm Öğretim Elemanları

16.00-16.50 STAJ

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

ÇGL 412 Sanat Yaratıcılık          D 204

Öğr. Gör. Aytaç DİLEK

ÇGL 402 M. Tez Çalışması

Bölüm Öğretim Elemanları